skip to Main Content
+370 614 54 633 info@amdstudija.lt

AMD Studija teikia platų fotografijos paslaugų spektrą tiek verslo, tiek privatiems klientams. Siūlomi tik geriausi sprendimai, leidžiantys pasiekti optimaliausius rezultatus.

> Maisto ir gėrimų fotografija

Ar vaizdas gali perteikti skonį? Mes sakome – taip! Juk ne veltui atsirado posakis „žmogus valgo akimis“. Dar vartydamas restorano valgiaraštį ar ieškodamas tinkamo recepto vakarienei žmogus ragauja, vertina ir mėgaujasi būsimu patiekalu. Leisti klientams mėgautis maistu nuo pat valgiaraščio atvertimo yra ne prabangos, bet svetingumo ženklas.

AMD Studija siūlo profesionalias maisto ir gėrimų fotografijas spaudai ir reklamai:

 • Patiekalų ir gėrimų fotografijos restoranų, kavinių, barų valgiaraščių iliustracijoms;
 • Maisto ir gėrimų fotografija reklamoms;
 • Fotografija produktų pakuotėms ar etiketėms;
 • Natiurmortinių kompozicijų fotografavimas;
 • Patiekalų pagal pateiktą receptą fotografijos.

Pagal susitarimą galima naudotis profesionalia virtuvės įranga ir maistą pagaminti vietoje. Pageidaujant, fotosesiją galima vykdyti ir Jūsų pasirinktose patalpose.

Fotosesijos eiga ir rezultatai matomi iškart kompiuterio ekrane, tai padeda fotografui ir Jums įvertinti, koreguoti fotosesijos eigą ir pasiekti geriausius rezultatus. Fotosesijos rezultatus galima taip pat transliuoti internetu, todėl ją gali stebėti užsakovai ir verslo partneriai iš bet kurio pasaulio krašto.

> Reklaminės fotosesijos

Sustabdyta akimirka, kuri „parduoda“ svajones, įgeidžius ir gyvenimo būdą Jūsų klientams. Fotografija – neatskiriama reklamos dalis. Ir tai nėra keli paprastai kadrai studijoje. Tai planavimas, idėjos išgryninimas, pasirengimas ir galiausiai reklaminė fotosesija, kurios rezultatu tampa fotografija ar fotografijų serija pakeisianti ją pamačiusių žmonių likimus.

Profesionalios reklaminės fotosesijos – kokybiškas rezultatas!

Reklaminėms fotosesijoms plačiai taikomi specialieji efektai. Sustabdyti akimirką įgalina Camera Axe įrenginys. Galimi ledo, garo, vandens ir ugnies efektai padedantys paprastai ir efektyviai sukurti net tas kas atrodytų neįmanoma.

Reklaminės fotosesijos eigą ir rezultatus galima stebėti kompiuterio ekrane. Tai padeda iškarto įvertinti fotosesiją ir pasiekti geriausius rezultatus. Reklaminę fotosesiją galima transliuoti internetu, tad užsakovai ir verslo patneriai gali dalyvauti fotosesijoje nepriklausomai nuo buvimo vietos.

> Komercinės fotosesijos

Įvaizdžio mozaika susideda iš smulkių detalių. Kaip prisistatote klientams – taip jie Jus ir priims. Kokybiškos, įmonę reprezentuojančios fotografijos kuria vientisą įvaizdį. Kokį – subtiliai pašėlusį, patikimą ir solidų ar kūrybišką – priklauso tik nuo Jūsų įmonės veiklos ir požiūrio. O AMD Studija garantuos, jog komercinės fotosesijos perteiks Jūsų firminį stilių ir išskirtinumą.

ADM Studija siūlo komercines fotosesijas verslui:

 • Fotografijos įmonės vidiniams leidiniams;
 • Fotografijos viešiesiems ryšiams, viešosioms akcijoms;
 • Iliustracijos knygų viršeliams, plakatams, lankstinukams;
 • Industrinės fotografijos;
 • Korporatyviniai portretai;
 • Produktų fotografijos el.prekybos katalogams;
 • Architektūros ir interjero fotografijos.

> Renginių fotografavimas

Kiekviena sustabdyta akimirka pasakoja savo istoriją. Renginiai, viešosios akcijos ir atrakcijos, apdovanojimai, seminarai ar įmonės šventės praranda savo vertę, jei lieka užmarštyje, niekas nepasakoja jų istorijų. Renginio fotografavimas suteikia galimybę renginiui tęstis ilgiau nei jis vyko iš tiesų.

AMD Studija turi patirties ir reikiamą įrangą fotografuoti tiek oficialius renginius dienos metu, tiek klubuose esant naktiniam apšvietimui.

Fotografijos pateikiamos sutvarkytos naudojimui spaudai ir internetui. Pageidaujant galima sumaketuoti fotoknygą, kalendorių, plakatą ar kitą verslo dovaną ar atributą su nuotraukomis iš renginio. Puiki dovana renginio svečiams!

> Asmeninės fotosesijos

Asmeninė fotosesija tai ne tik meniškos ir kokybiškos fotografijos papildančios Jūsų fotoalbumą. Tai puiki pramoga, puikiai praleistas laikas būnant dienos žvaigžde. Beje, nėra nefotogeniškų žmonių – Jūs tiesiog nesutikote gero fotografo. Patikėkite AMD Studija ir džiaukitės smagia pramoga bei džiugiomis sustabdytomis akimirkomis.

 • Asmeninės, idėjinės fotosesijos;
 • Poros, šeimos fotosesijos;
 • Nėštukių fotosesijos.

Fotosesija gali vykti studijoje, lauke ar pasirinktoje vietoje(viešbutyje, dvare, už miesto ar kitame mieste). Trukmė apie 1,5 val. Fotografijos pateikiamos DVD diske su dėžute. AMD Studija dovanoja vieną atrinktą ir atspausdintą fotografiją.

Pageidaujant, fotografijas galima atspausdinti, įrėminti, sumaketuoti knygą, atvirutę, drobinį paveikslą, medžio nuotrauką ar kitą mielą dovaną.

Back To Top